Zástupkyně OC Forum Nová Karolina popřála ke Dnu dětí v Městské nemocnici Ostrava

Oslavy Mezinárodního dne dětí se z obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina rozšířily již tradičně také na oddělení Gynekologie a porodnictví Městské nemocnice Ostrava. V pondělí 4. června předala zástupkyně ostravského centra maminkám novorozenců, kteří přišli na svět v pátek 1. června, dárkové poukazy v hodnotě bezmála 5 000 Kč. Z rukou zástupců Městské nemocnice Ostrava pak byly předány květiny. Právě na Den dětí přišlo v porodnici MNO na svět celkem šest dětí, 2 chlapci a 4 dívky.

 

Mezi gratulanty nechyběla Tereza Skřivánková za obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina: „Již opakovaně vítáme v Městské nemocnici Ostrava novorozeňátka narozená jak na Mezinárodní den dětí, tak jubilejní 1 000. miminko. Věříme, že dárkové poukazy centra se budou rodičům hodit na vybavení pro potomky nebo se odmění samotné maminky. Všem pyšným rodičům tímto ještě jednou gratulujeme!

 

Maminkám popřála k radostné události také náměstkyně pro ošetřovatelskou péči Gabriela Goryczková, náměstkyně pro řízení lidských zdrojů a správu Kateřina Kyselá, vedoucí lékařka porodního sálu Jana  Kubinová a staniční sestra Jiřina Kyčerková.

 

Věnované dárkové poukazy, každý v hodnotě 800 Kč, budou moci rodiče využít v libovolné prodejně ostravského centra Forum Nová Karolina na nákup dle vlastního výběru.

 

V porodnici Městské nemocnice se během prvních pěti měsíců narodilo již 680 dětí.