Dermatovenerologie (kožní)

Oddělení Dermatovenerologie nabízí novou službu pro širokou veřejnost

Oddělení Dermatovenerologie (kožní) nabízí od 17.července možnost využití přístrojové lymfodrenáže i z kosmetických důvodů (celulitida, zeštíhlení a formování postavy).

Cena 50 minutové procedury: 300 Kč, pavilon H3, přízemí. Objednání dle domluvy u sestry T +420 596 194 847.

MUDr.Pavlína Fuksová
primářka
odd.dermatovenerologie


Oddělení je umístěno v budově H3.

Zajišťujeme ambulantní a hospitalizační péči u pacientů s kožními, pohlavními, infekčními chorobami (parazitární, virová, mikrobiální, plísňová), s bércovými vředy a chronickými ranami.

Dermatovenerologii Městské nemocnice Ostrava byla Ministerstvem zdravotnictví ČR přidělena akreditace k uskutečňování vzdělávacího programu v rámci specializačního vzdělávání lékařů.

Dermatovenerologie nezajišťuje pohotovostní službu.

Lůžková část

Kapacita lůžek (15) je využívána pacienty širokého okolí Ostravy a z ostatních okresů Moravskoslezského kraje. K hospitalizaci jsou pacienti přijímáni po předchozím objednání, akutní případy ihned během pracovní doby. V rámci hospitalizace nabízíme třílůžkové pokoje se sociálním zařízením a jeden nadstandardní jednolůžkový pokoj.

K hospitalizaci doporučujeme přinést:

  • dostupnou zdravotnickou dokumentaci s výsledky vyšetření
  • seznam léků a dávkování
  • toaletní potřeby, přezůvky
  • je povoleno si vzít vlastní pyžamo a župan

Nadstandardní pokoj

K dispozici je jednolůžkový pokoj se samostatným sociálním zařízením, je uzamykatelný, vybaven ledničkou, televizí a telefonním přístrojem. Poplatek za každý den hospitalizace činí 600 Kč. Poplatky za používání telefonního přístroje se účtují zvlášť.

T +420 556 544 464, +420 556 542 464