Lůžková stanice A – velké děti

bartkova

staniční sestra
Ludmila Bártková
T +420 596 194 266


Na naší stanici jsou hospitalizovány děti ve věku od 6 do19 let. Na této stanici poskytujeme komplexní péči o pacienty nejen s akutními chorobami, ale také se širokým spektrem chronických nemocí. Rovněž zajišťujeme předoperační a pooperační péči pacientům po chirurgických, urologických, ortopedických a jiných zákrocích.

Ošetřovací jednotka disponuje třílůžkovými pokoji pro děti bez doprovodu a jednolůžkovými pokoji, které jsou určeny pro děti jejichž zdravotní stav vyžaduje doprovod.

Všechny pokoje mají jen standardní vybavení a sociální zařízení je společné. Pro děti zde máme pěkně vybavenou učebnu, která současně slouží jako herna pro mladší děti. Je zařízena tak, aby nepůsobila na děti jako klasická učebna ve škole. Zde se nejčastěji odehrávají všechny kulturní aktivity, které jsou pro děti pořádány různými organizacemi, které pomáhají dětem.

Doprovod má u nás k dispozici společnou lednici, varnou konvici a na pokojích mají svou televizi.

V době 13:00 – 15:00 hodin mají děti odpolední klid.

Návštěvy na stanici jsou denně 15:00 – 17:00 hodin.

Informace o zdravotním stavu dítěte jsou poskytovány ošetřujícím lékařem denně v dopoledních hodinách, v jiný než uvedený čas dle předchozí domluvy s lékařem.