Bistro

Otevírací doba

  • Po-Pá: 06:00-17:00
  • So-Ne a svátky: 12:00-17:00

E info@jlallforyou.cz
M +420 776 606 461
T +420 596 193 417
W www.mnof.cz, www.jlallforyou.cz

 

Srdečně Vás zveme k příjemnému posezení. Vybrat si můžete z širokého sortimentu pochutin.

Denně pro Vás vlastnoručně připravujeme čerstvé chlebíčky, obložené bagety, těstovinové a zeleninové saláty. Každý týden široký výběr hotových jídel a polévek.

Na objednávku vyrábíme obložené sýrové, salámové, šunkové, masové mísy. Teplá jídla – kuřecí čtvrtky, steaky, bramboráky, hranolky, smažený sýr, langoše, kapustové karbanátky.

Rozsáhlá nabídka studených i teplých nápojů. Děláme lahodnou italskou kávu Alfredo, na které si pochutnáte společně s poctivými dezerty. Vybrat si můžete espreso, latte macchiato, cappuccino, ledové frape, vídeňskou kávu s pravou šlehačkou a jiné.

OSOBNÍ DONÁŠKA POCHUTIN V AREÁLU NEMOCNICE

Nabízíme i speciální donáškovou službu. Minimální objednávka ve výši 200 Kč (donáška zdarma). Donášku je nutné objednat alespoň jednu hodinu dopředu. Lze objednat vše ze sortimentu bistra.

Objednávky přijímáme telefonicky.

Aktivní doba donášky v pracovní dny od 08:00-15:00 hodin.

CATERING

Rádi Vám zajistíme občerstvení na jakoukoliv Vaši firemní či soukromou akci dle požadavků. V rámci společnosti JL all for you s.r.o. jsme schopni zajistit celou akci tzv. na klíč. Zajistíme jak občerstvení, tak i doprovodný program a organizaci celé akce.

PIZZA LA MAX

V našem bistru si také můžete vychutnat jednu z patnácti druhů ručně dělaných pizz z kvalitních surovin. Doporučujeme vyzkoušet. Jednotná cena pizzy je 89 Kč nebo ? za 23 Kč. Pizzu je možno u nás objednat, donášíme v krabici nebo tepelných sáčcích.

Doufáme, že se službami našeho bistra budete spokojeni. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo postřeh, prosím, napište.

S pozdravem tým bistra JL all for you s.r.o.