Bistro

Otevírací doba

Po – Pá 05:30 – 17:00
So – Ne a svátky 12:00 – 17:00

kavarnabistro@centrum.cz
M +420 734 249 349
T +420 596 193 417
W www.obcerstvenikk.cz, www.jesenickypramen.cz

Firma Občerstvení KK Ludmily Kocourkové byla založena v roce 1992, hlavní činností firmy je výroba studené a teplé kuchyně. Firma splňuje přísné hygienické normy a snaží se svým zákazníkům nabídnout moderní způsob stravování spočívající v přípravě jídel studené a teplé kuchyně. Firma stále sleduje stravovací trendy a v dnešní uspěchané době, kdy má zákazník méně času, zajišťuje pro naše zákazníky nejen konzumaci v prostorech firmy, ale i rozvoz těchto pokrmů, catering přímo pro firmy, rodinné oslavy atd. Vyškolený personál zajišťuje organizaci celé akce včetně obsluhy. Cílem a hlavním úkolem firmy je dále poskytovat kvalitní stravování dle platných norem a HACCP.

Kavárna&Bistro v Městské nemocnici Ostrava bude provoz, jehož posláním je přinášet radost a zlepšovat kvalitu každodenního života – s výběrem dobrého jídla z kvalitních čerstvých surovin, pití a regionálních výrobků v příjemné domácí atmosféře.

V přední části bistra je menší samoobslužná část, kde si zákazník může vybrat z nabídky. V zadní části bude nově vybavená kavárna ke klidné konzumaci jídla a nápojů. Do kavárny mohou zamířit také návštěvy a strávit tak čas s hospitalizovanými pacienty, namísto nemocničního pokoje, v prostředí příjemné kafetérie s venkovní terasou, kterou plánujeme nově vybavit na příští jaro 2018.

Naší filozofií je připravit zákazníkům komplexní způsob zdravého stravování s profesionálními službami. Snídaně – čerstvé pečivo, bezlepkové výrobky, obložené výrobky, pomazánky, saláty. Svačiny – domácí buchty, fresh džusy, ovoce, regionální výrobky. Obědy – polévky, saláty, panini, wrapy, hotové teplé menu, dezerty.

Náš personál myslí i na pacienty, kteří nemohou ze zdravotních důvodů bistro navštívit – naše obsluha bude za nimi vyjíždět s omezeným sortimentem – prodejním vozíkem, z jehož nabídky si mohou pacienti sami vybrat (denní tisk, hygienické potřeby, nápoje, pečivo i sladkosti).

Mgr. Vrbová Martina

Občerstvení KK s.r.o.