Děkovné dopisy

Šestinedělí

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši péči, starost, ochotu a trpělivost, kterou jste mi a mému prvorozenému synovi poskytli.

Přeji vám všem hodně spokojených maminek i miminek a přijměte tímto mé uznání za vaši práci. Jste opravdu výjimečné.

Petra N. a Šimonek


Poděkování primářce Nogolové a dětskému oddělení

Úryvek z dopisu paní primářce Nogolové od maminky Sylvy L, jejíž syn trpí metabolickým onemocněním nejasného původu a byl na dětském hospitalizován,

… Nakonec kromě vás nám nikdo pomocnou ruku nepodal. Z jiných zařízení už se neozvali. Takže nezbývá, než se s tím smířit. S tím jsem si ho domů brala, že budu mít směnu 365 dní v roce.

Nikdy na setkání s Vámi nezapomenu. Taky člověk ve svém životě tak často takové věci jako my dvě neřeší. Moc Vás obdivuji jako lékařku a hlavně jako vstřícného člověka. Ať se Vám a vašemu oddělení moc daří a zase za nějaký čas se ozvu, jak se nám vede.


Ortopedie A

Obdivuji sestřičky na tomto oddělení. Jsou milé, přátelské a dokážou rozesmát i v bolestech. Cítila jsem se zde jako doma. Sestřičky i lékaři jsou opravdu odborníci na svém místě. Prostředí je také nádherné, útulné pokoje, polohovací postele.

Velice děkuji za příjemný pobyt.
Spokojená pacientka


Oční oddělení

Chci poděkovat skvělému týmu zdravotníků očního oddělení MNO, kde jsem podstoupil operaci šedého zákalu obou očí. Oceňuji velmi citlivý a lidský přístup paní primářky, lékařek v ordinaci, zdravotních sester a paní na příjmu. Je s podivem, že při tak náročné a odpovědné práci mají při kontaktu s pacientem vždy dobrou náladu a na tváři úsměv. Jejich profesionalitu pak nejlépe dokládá můj o sto procent zlepšený zrak.

Josef R.
Řepiště


Poděkování za profesionální a lidský přístup zdravotních sestřiček i lékařů k pacientovi – Gynekologie

Hospitalizována jsem byla na oddělení Gynekologie 19. 10. 2016, kde se potvrdilo moje přesvědčení o výborné kvalitě lékařské péče a práci zdravotních sester i ostatních zaměstnanců nemocnice. Byla jsem zde naprosto spokojená. Samozřejmě děkuji i sestřičkám na oddělení JIP, které byly skvělé.

Moc děkuji a přeji všem mnoho úspěchů v práci i v osobním životě.

Iveta Š.


LDN – stanice D

Byl jsem velice spokojen jak se stravou, tak se všemi sestrami a ostatními službami. Chtěl bych poděkovat všem.

Pacient P.

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům LDN. Byla jsem překvapená vstřícností paní doktorky, ochotou sestřiček. Nejvíc mne zaujala ergoterapie, kde si mohou pacienti krátit čas a vyrábět pěkné věci. Sestřička z ergo je moc milá a příjemná. Jsem ráda, že jsem to tu poznala po 13 letech znovu.

Dcera M.


Centrum hyperbarické medicíny

Od 13. 10. – 11. 11. 2016 jsem ve Vaší nemocnici navštěvovala Centrum hyperbarické medicíny. S tak obětavými, hodnými, fundovanými sestřičkami jsem se ještě v žádné nemocnici nesetkala. Zpříjemnily mi každý den 2 hodiny v hyperbarické komoře. Mnohokrát jim děkuji…Vrchní sestře Janě Maršálkové, sestrám Pavlíně Václavíkové, Martině Lutzové, Ivetě Neuwirtové, Jarmile Tichavské, Markétě Kis Pisti.

Pacientka Libuše H.


ORL – sestra Markowská

Vážená paní náměstkyně,

ve dnech 2.-8. 10. 2016 jsem byla hospitalizována na ORL oddělení vaší nemocnice.

Ráda bych tímto vyjádřila své uznání paní Žanetě Markowské, která na tomto oddělení pracuje jako sestra.S její práci jsem jako pacientka na nadstandardním pokoji byla maximálně spokojená, po celou dobu jsem viděla jen profesionalitu a ochotu.

Libuše T.
Krmelín


Básnička pro Ortopedii

Na Ortopedii jsem ležela,
na operaci s kolenem šla.

Sestřičky a ošetřovatelky hodné jsou,
o pacienty krásně pečujou.

Doktoři též milí jsou,
správnou léčbu určujou.

Dvanáctky tu sestry mají,
večer domů pospíchají.

Noční zase přicházejí,
o nás dál se starají.

Já sestřičkám, ošetřovatelkám,
doktorům i panu primáři děkuji
a tuhle básničku jim věnuji.

Alžběta S.


ORL – Infuzní stacionář

Chtěla bych poděkovat za možnost využít léčbu infuzní terapií ve vašem stacionáři. Je to naprosto úžasné, především pro nás, pacienty ORL, kteří nemusí již kvůli aplikaci být hospitalizováni.

Příjemné prostředí a báječný přístup ošetřující sestry paní Hurinové mi pobyt ve stacionáři velmi zpříjemnily.

Ještě jednou děkuji.

Šárka S.

Jsem velmi spokojená, že se zařízení uskutečnilo. Sestřička Jana je velmi obětavá a nejen to, velmi milá a soucítí s pacienty.

Velmi velká pochvala pro sestřičku.

Děkuji K.


DSS, stanice A

Chtěla bych poděkovat sestřičkám ze stanice A za vzornou péči a přístup ke mně takový, že jsem se tady cítila velmi dobře. Sestřičky jsou milé, ohleduplné, pokorné a snaží se každému z nás pobyt tady zpříjemnit.

Bude se mi odcházet těžko.

T.


Neurologie, stanice B

Dne 17. 10. 2016 jsem byl hospitalizován pro nevolnost s cukrovkou na neurologickém oddělení B, pokoj č. 1. Přístup sestřiček a veškerého zdravotnického personálu byl po celou dobu hospitalizace příkladný a vzhledem k jejich těžké a náročné práci plný obdivu. Ochota a chování personálu bylo milé a plné pochopení k nemocnému pacientovi.

Ondřej K.
Dětmarovice


Chirurgie a úrazová chirurgie

Ve dnech 3.-11. 10. 2016 jsem byl hospitalizován na chirurgickém oddělení vaší nemocnice, kde jsem prodělal dne 4. 10. 2016 operaci tumoru v břišní dutině.

Chtěl bych tímto poděkovat za perfektně provedenou operaci a nevšední péči, které se mi dostalo jak ze strany lékařů, tak ze strany zdravotního personálu, na jednotce intenzivní péče i na standardním lůžkovém oddělení stanice D.

Ještě jednou veliké díky.

S přáním všeho dobrého ve vaší práci
S. N.


Koronární JIP

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou poslala pochvalu a poděkování za práci Vašich lékařů.

Chci touto cestou poděkovat a pochválit lékaře Vaši nemocnice. Můj otec Jan B. byl 8. 9. 2016 hospitalizován na stanici koronární JIP s diagnózou prasklá plíce, počínajícího zápalu plic a infarktu a ve velmi závažném stavu, kdy jsme byli připraveni jako rodina i na tu nejhorší variantu.

Díky kolektivu celé koronární JIP a hlavně díky Vašim lékařům, panu primáři Kryzovi a ošetřujícímu lékaři doktoru Srpovi, je otec v pořádku a v rekonvalescenci v domácí péči.

Chtěli bychom jako rodina poděkovat za úžasný, vstřícný, lidský a odborný přístup těchto lékařů a v neposlední řadě i celému kolektivu koronární JIP. Věříme, že lékaři tak kvalifikovaní a odborně na vysoké úrovni mohou pomoci zachránit další lidské životy a tím ovlivnit chod rodiny, která se mnohdy na lékaře upíná, protože jsou v podstatě jejich poslední nadějí.

Děkujeme a přejeme další úspěchy Vaší nemocnici.

manželka Bronislava B.
dcera Marcela Ch.


Pochvala ortopedická ambulance – sestra Dobiášová

20. 10. 2016 jsem se byl objednat na artroskopii kolene v ortopedické ambulanci. Ujala se mne sestřička Andrea Dobiášová. V nemocnicích se většinou setkávám s personálem – slušně řečeno – protivným. Sestra Andrea však byla velmi příjemná, usměvavá a vše mi ochotně vysvětlila (nejen mně, ale i ostatním pacientům).

Tímto bych ji rád pochválil, protože takových sestřiček je jako šafránu. Díky ní jsem měl hned veselejší den :-).

Pavel L.