Hlasujte pro naši finalistku Moravskoslezské sestry

12. 09. 2022

Jednou z finalistek soutěže Moravskoslezská sestra je i naše Jitka Navrkalová – sestra z ambulance ORL. Do pondělí 26. září ji může svými hlasy podpořit i veřejnost. Ty rozhodnou o vítězce v kategorii Sestra veřejnosti.

Jitka Navrkalová pracuje v MNO od roku 1990. Je  „Fifejďačkou“ do morku kostí. Je velice přátelská a komunikativní, klidně obětuje své pohodlí a čas ve prospěch ostatních. Jitka se nevzdává, rezignaci a lhostejnost nemá ve své DNA, je velice zkušenou sestrou ve svém oboru, svými kolegy je vnímána jako vzor. Její pacienti ji vnímají jako báječnou sestru s laskavým přístupem a pomocnou rukou.

Jitka Navrkalová je nejen zkušená sestra, ale také velice obětavý člověk, ochotný pomáhat i ve svém volném čase. Od roku 2014 je dobrovolníkem v paliativní péči Hospice sv. Lukáše, kam dochází vypomáhat onkologicky nemocným. Zkušenosti z těchto aktivit se snaží využít i ve své práci. Rozhodla se pomáhat pacientům s onkologickým onemocněním hlavy a krku, kterým hrozí ztráta hlasu tak, aby byli připraveni na tuto skutečnost i po sociální stránce. Jitka je výjimečná svým opravdovým lidstvím, které hoří pro ostatní. Naši podporu si bezesporu zaslouží.

Dejte své hlasy Jitce Navrkalové na webu sestra.msk.cz.

Děkujeme!!!

Galavečer Moravskoslezské SESTRY 2022 se uskuteční 6. října v aule Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě.

 

  Sdílet na Facebooku

Fotogalerie