Podcasty

Podcast MNO

Městská nemocnice Ostrava má 175letou historii, moderní zázemí, sídlí v centru Ostravy a zaměstnává více než 2000 lidí. Zahrnuje 32 klinických pracovišť a téměř 120 specializovaných ambulancí. Žádná z nefakultních nemocnic v České republice nedisponuje tak vysokým počtem akreditovaných specializovaných center jako naše nemocnice. Jsme jediné Centrum hyperbarické medicíny na Moravě a ve Slezsku. Trvalá obměna přístrojového vybavení, postupná modernizace celého areálu, důstojné zázemí pro personál i vysoký komfort pro pacienty, to jsme My Fifejdy. Hosty budou nejen primáři oddělení, ale také další odborníci z oboru. Pravidelně se vám budeme hlásit z naší nemocnice v srdci Ostravy.

Můžete nás poslouchat na:

Spotify Apple Podcasts Pocket Casts Google Podcasty YouTube Audiolibrix TuneIn Listen Notes RSS

Nenašli jste odkaz na svou oblíbenou podcastovou službu?
Dejte nám vědět na podcast@mnof.cz.


Marek Ožana

Primář Marek Ožana – naše porodnictví je jako Mercedes, patří do 10 nejlepších na světě

České porodnictví je na tom podobně jako Mercedes mezi ostatními značkami aut, patří mezi 10 nejlepších na světě, říká Marek Ožana, primář oddělení Gynekologie a porodnictví Městské nemocnice Ostrava.


Lukáš Klečka

Primář Neurologie Lukáš Klečka o svém oboru a pacientech s problémem tří N

Primář Neurologie Městské nemocnice Ostrava Lukáš Klečka o svém oboru a pacientech s problémem tří N, migrénou nebo dalšími bolestmi. Opravdu by si v 80 procentech případů poradil jen s hřebíkem a kladívkem?