Světlo jako poděkování zdravotníkům

26. 11. 2020

Unikátní večerní podívaná. Velké nasvícené srdce a baterie – spojení těchto dvou symbolů ve světelném efektu ozdobilo ve středu večer hlavní vstup naší nemocnice. Šlo o výraz vděku a signál podpory všem zdravotníkům, kteří se potýkají s koronavirovou pandemií.

Světlo jako poděkování zdravotníkům

„S radostí jsme přijali nabídku Asociace společenské odpovědnosti, která se u příležitosti světového dne štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday, rozhodla vyjádřit podporu a poděkování zdravotníkům, kteří denně bojují s pandemií. Je nám ctí, že si Asociace vybrala právě naši nemocnici,“ uvedl ředitel MNO Petr Uhlig.

„Světlo lékařům“ je složené ze symbolů srdce a baterie. Zatímco srdce v podobě loga Giving Tuesday ztělesňuje dobro, baterie v podobě loga iniciativy Energii lékařům představuje potřebnou energii, kterou zhmotňují speciálně vytvořené Giving Tuesday balíčky s kvalitními produkty a potravinami, které připutovaly i do naší nemocnice.

Za aktivitou stojí Asociace společenské odpovědnosti a iniciativa Energii lékařům. Jejím hlavním cílem je vyjádřit zdravotníkům, pečovatelům, dobrovolníkům i všem občanům potřebnou podporu a ukázat jim, že v tom nejsou sami.

Velké poděkování náleží i naší lékařce oddělení Chirurgie Martině Hájkové za její osobní iniciativu, díky které mohla být tato projekce uskutečněna zrovna v naší nemocnici jako jediné v MSK.

Světelnou projekci zajišťuje kreativní studio VISUALOVE.

  Sdílet na Facebooku

Fotogalerie