Naše porodnice je ta NEJ – poděkování

8. 3. jsem zde porodila druhou dceru. S oběma porody jsem byla velice spokojená. Pokaždé jsem dostala příjemnou a ochotnou porodní asistentku a lékaře. Nemám nic, co bych mohla vytknout. Co se týče šestinedělí, všechny sestřičky velice ochotné. Před porodem jsem byla hospitalizována na oddělení gynekologie a taktéž všechno v pořádku. Zde bych chtěla zmínit MUDr. Fouska, který je mým gynekologem. Velice příjemný a pečlivý lékař. Udělal si chvilku a přišel se za námi podívat na šestinedělí. Což mě velice potěšilo.

Sandra F. (8/4/2021)

Vaši porodnici vřele doporučuji. Jsem velmi spokojená babička, která byla u porodu dcery (2. 2.) a byl to úžasný zážitek. Porod a vše kolem bylo dokonalé. Moc děkuji (i za dceru a vnoučka) všem sestřičkám, které měly službu, za lidský přístup a empatii a nejvíce sestřičce Katce, která se o nás úžasně starala.

Alena S. (8/4/2021)

Moc děkuji porodnici FIFEJDY včetně zdejší neonatologii za to, jak jste se o nás postarali. Jste všichni velcí odborníci se srdcem na pravém místě. Pro budoucí maminky: skvělý personál, neskutečně empatický a lidský přístup, krásné prostředí, v srdci Ostravy. A mnoho dalšího…

Tereza H. (20/2/2021)

Skvělý přístup, porod i pobyt zde byl díky personálu – navzdory náročnosti – velmi hezký.

Markéta V. (18/2/2021)

Chtěla bych moc a moc poděkovat paní Lucince, která odrodila mou vysněnou dcerku. Tato paní je anděl!!!! Opravdu profesionální přístup. Velice příjemná a obětavá. Byla jsem v těch nejlepších rukou. Ještě jednou Vám velice dekuji.

Martina H. (25/12/2020)

Tímto bych chtěla poděkovat celému oddělení (JIP, dětskému, šestinedělí, příjem…) Velké poděkování paní asistence, která byla strašně trpělivá, ochotná, pomáhala, jak jen to šlo. Všichni včetně sestřiček, doktorek, doktora při porodu, studentek apod. Velice vstřícné, hodné, ochotné, pomáhající, trpělivé chování.. Nemůžu si stěžovat na žádnou osůbku z vašich zaměstnanců, jste THE BEST, také děkuji paním uklízečkám, taky opravdu hodné a milé, chápavé. Děkuji moc, že jste mi pomáhali a radili a dávali veškeré informace k našemu miláčkovi. Děkuji za úžasnou péči a porod, který pro nás nebyl jednoduchý. Děkuji za narození našeho syna, a že jste pro nás udělali maximum i během pobytu. Musím dále říct, že jídlo taky super, velice chutné a dobré.

(17/12/2020)

Skvělý personál, skvělý přistup… rodila jsem u vás dvakrát 12/2018 a 6/2020. Oba porody byly jiné. Porodní box, porodní asistentky, průběh porodu, přesto fantastické!!!

(06/12/2020)

Navzdory rozporuplným recenzím, které se nachází všemožně na těch internetech,  jsem se rozhodla pro to, abych přivedla na svět svého syna právě v této porodnici. Můžu říct, že je to to nejlepší, co jsem se rozhodla udělat. Proti porodu před třemi lety jinde jsem zažila naprosto úžasný zážitek. Můj velký dík patří úplně všem v této těžké a nehezké době, od sestřičky na příjmu, paní doktorky, přes porodní sál, až po novorozenecké oddělení a také hlavně gynekologii. Toliko empatie jsem nikde jinde nezažila! Nyní jsme doma, plně kojím a syn prospívá. Což je ta největší výhra. Ne nadarmo se říká, že spokojena maminka – spokojené dítě. Třetí dítě už mít nebudu, ale mít ho, tak rodím jedině na Fifejdach. Všem v tomto oboru patří obrovský dík!!!

Aneta H. (18/11/2020)

Touto cestou bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a lékařům z fifejdské porodnice a také z dětského oddělení, kde jsme byli hospitalizováni se žloutenkou. Konkrétně bych chtěla poděkovat porodní asistence paní Mecové, která mne provázela celým porodem. Této porodnici a dětskému oddělení opravdu nemám co vytknout, personál je velice milý a ochotný, vše vysvětlí, neustále se ptají, zda je všechno v pořádku a zda něco nepotřebujete. Ještě jednou děkuji za péči o mě a syna, byla jsem maximálně spokojená.

Jana M. (02/11/2020)

Touto cestou moc děkuji celému personálu Porodnice Fifejdy za jejich péči o mou osobu a mé miminko. Chválím celkový přistup od příchodu až po ukončení pobytu. Excelentní přístup a vysoká odbornost lékařů a sestřiček při nečekaném SC mi umožnilo uklidnění, které bylo tolik žádoucí. Velké DÍKY patří také Dětské JIP, kde se ocitl náš Filípek, ktery byl opečováván od prvního okamžiku. Následně i já jsem pocítila nezapomenutelný zájem o mou osobu. Čas strávený v nemocničním prostředí mi připadal díky výpomoci a laskavé péči personálu jako okamžik. A za to Vám všem opravdu z celého srdce děkuji .Více takových laskavých lidí jako je na oddělení JIP a pobyty v nemocnicích budou pro mnohé, jako pro mě, pozitivní zkušeností. Všem budoucím maminkám doporučuji.

Michaela H. (14/10/2020)